HAKKIMIZDA

Hukuk, finans ve muhasebe alanlarında deneyime sahip profesyonelleri ekibimize katarak “Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri” şirketimizi hayata geçirdik.Tecrübeli yönetim kadromuz ve tek çatı altında sunduğumuz yönetim, hukuk danışmanlığı, temizlik, güvenlik, peyzaj ve teknik bakım-onarım hizmetleri ile sizlere hayattan zevk alma ve yükümlülüklerinizden kurtulma imkanı sunuyoruz.

Maliyetleri düşüren ve değerli zamanınızı sizin lehinize kullanan çözüm ortağınız olarak; hizmette kaliteyi, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini ve varlıklarınızın değerinin kalıcı olarak arttırılmasını her zaman ön planda tutuyoruz..

    MİSYONUMUZ

    Hizmet sunduğumuz tüm yaşam alanlarında: Şeffaf, yenilikçi ve güçlü bir sistem, derinlemesine sektörel bilgi ve eğitimli personel ile yönetimi kolaylaştırmak, yüksek bir yaşam kalitesi için liderlik ve rehberlik sağlamak ve müşterilerimizin varlıklarının değerini sürekli artırmak.

    VİZYONUMUZ

    Yaşam ve çalışma alanlarının yönetiminde: Yenilikçi, değer katan ve topluluk içerisinde yaşamayı müşterileri için keyifli bir deneyime dönüştüren anlayışı ve hizmet modeli ile sektördeki hizmet standartlarının belirlenmesine rehberlik eden ve en çok tercih edilen yönetim şirketi olmak.

Müşterilerimizin mülkiyetini korumanın yanı sıra, tüm marka ve varlıklarının değerinin arttırılması, çevre ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi temel prensibimizdir.
Alanında uzmanlarımız ile teşhis ve tanıya dayalı (diagnostik) sistemimizle hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinin sürekli arttırılmasını ilk sırada tutuyoruz.
Tek noktadan ve kesintisiz hizmet anlayışımızla, sorunları hızlı ve kalıcı olarak çözümlüyoruz. Müşterilerimiz için her zaman riskleri enaza indirgediğimiz yaklaşımları benimsiyor ve her türlü meselenizde müşteri mantalitesi ile hareket ediyoruz.
0

Bina'da

0

Bağımsız Bölüm'de

0

Kişi'ye

0

Alan da Hizmet Ediyoruz