TEKNİK HİZMETLER

ENERJİ YÖNETİMİ

Farklı Mühendislik uygulamaları, detaylı tüketim analizleri ile, enerjiyi en verimli ve düşük tüketmek amaçlı çalışmalar yapmaktayız. Teknik Yöneticilerimiz, Proje aşamasından itibaren sürece dahil olabilmekte ve optimal bir enerji yönetimi sağlamaktadır.

BAKIM SÖZLEŞMELERİ YÖNETİMİ

Garantili ve garantisiz tüm teknik ekipman, malzeme ve makinanın periyodik bakım anlaşmalarını oluşturmakta, hizmet kalitesini belirleyip takip etmekteyiz.

PERİYODİK BAKIM TAKVİMLERİ

Tesis içerisindeki elektrik, mekanik, sıhhi tesisat kapsamındaki elektronik cihaz, ekipman, makinenin bakım takvimlerini oluşturmakta, sonuçları Yönetime sunmaktayız.

YEDEK PARÇA STOK YÖNETİMİ

Tesisteki tüm makine, ekipman, tesisata ait yedek parçalar ile ilgili stok miktarlarını belirlemekte, krıtik seviye altına düşenleri temin etmekte, Bilgisayar yazılım altyapımız ile yönetimini sağlamaktayız.

İKLİMLENDİRME VE HAVALANDIRMA SİSTEM BAKIMLARI

İklimlendirme, havalandırma(HVAC) sistemlerinin bakımlarını, tamirlerini çözüm ortaklarımız ve kendi ekiplerimiz ile sağlamaktayız.

ASANSÖR & YÜRÜYEN MERDİVEN SİSTEM BAKIMLARI

Tesis içerisindeki asansör ve yürüyen merdivenlere ait bakım ve tamir işlemlerini gerek kendi teknik ekibimizle, gerekse bakım anlaşması yaptığımız firmalarla sağlamaktayız.

YANGIN UYARI VE SÖNDÜRME SİSTEM BAKIMLARI

Yangın Uyarı ve Söndürme ekipman ve tesisatlarının bakım ve onarım işlemleri.