TEMİZLİK HİZMETLERİ

TESİS TEMİZLİĞİ

Mesai öncesi ve sonrası, günlük, haftalık ve aylık periyotlar halinde hizmetler planlanabilmektedir. Temizlik Operasyonu Planları dahilinde; masa, sandalye, wc ve banyolar, cam yüzeyler, merdivenler, zeminler vb. tüm noktaların etkin olarak temizliği sağlanmaktadır. Her biri uzmanlık ve farklı temizlik materyali gerektiren bu işlemler, konusunda eğitimli ve sektör tecrübeli Yöneticilerimiz tarafından yönlendirilir ve denetlenir.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe cam temizliği; dış cephe asansörü, araca monteli vinç sepet, seyyar merdiven, teleskop ve benzeri modern donanım ve teknik personelin hazırlamış olduğu iş planı ile gerçekleştirilir.

İNŞAAT BİTİMİ TEMİZLİĞİ

İnşaattan günlük hayata hazırlanacak olan Tesislerdeki Temizlik Operasyonları

ZEMİN BAKIMI VE TEMİZLİĞİ

Her farklı zeminin, farklı kimyasal ihtiyaçlarına, Müşterimizin belirlediği hizmet seviyesine uygun olarak hazırlanan Temizlik Planları doğrultusunda cinsi ve istenilen temizlik düzeyine bağlı olarak zemin bakım ve temizlik planları hazırlanmaktadır. Bu planlara uygun olarak, nitelikli ve her türlü kimyasal malzemeyi kullanma tecrübesine sahip personelle Zemin Bakımı ve Temizliği Hizmeti verilmektedir.